P.P.H.U. "TRAKTOMIX" Wojciech Siepak
Autoryzowany diler Kubota

Nawet najbardziej niezawodna maszyna potrzebuje regularnej i fachowej obsługi. Kompetentny serwis to klucz do wieloletniego zadowolenia użytkownika każdego urządzenia z jego bezproblemowej pracy.

Sieć serwisowa marki Kubota w Polsce obejmuje cały kraj, gdyż każdy Diler Kubota jest jednocześnie Autoryzowanym Punktem Serwisowym. Dzięki temu najbliższa stacja obsługi nigdy nie jest za daleko.

Adres najbliższego warsztatu przeszkolonego w obsłudze i naprawie ciągników rolniczych, maszyn komunalnych lub pojazdów użytkowych Kubota można znaleźć w zakładce “Dilerzy”.

Wierzymy, że pierwszy ciągnik sprzedaje handlowiec, a następne – serwis. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Autoryzowane Punkty Serwisowe marki Kubota w Polsce cechował profesjonalizm i życzliwe podejście do klientów.

Kubota VIP Service
Każdy nabywca ciągnika Kubota to dla nas Bardzo Ważna Osoba. Dlatego koncern Kubota wprowadził w Europie program badania satysfakcji użytkowników maszyn z logo „K” na masce prowadzony przez specjalistów z Japonii.

Dwa razy do roku każdy rynek w Europie odwiedza zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni, którego zadaniem jest sprawdzanie poziom obsługi serwisowej sprzedanych ciągników oraz zbieranie opinii wybranych użytkowników na temat produktów marki Kubota.

Jeden z celów strategicznych koncernu stanowi intensywna ekspansja na Starym Kontynencie, a stały kontakt z właścicielami wyprodukowanych maszyn to najlepszy sposób poznania wymogów lokalnych rynków i lepszego dostosowania oferty do oczekiwań poszczególnych krajów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

P.P.H.U. "TRAKTOMIX" Wojciech Siepak jest autoryzowanym dilerem marki Kubota.

Naszą markę wyróżniają przemyślane technologie oraz usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dzięki nim Kubota oferuje bogaty wachlarz uzupełniających się korzyści w dziedzinie produktów dla rolnictwa, a także ciągników kompaktowych, kosiarek oraz pojazdów wielozadaniowych.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a nasz ekspert wkrótce się z Państwem skontaktuje

M7003

Dziękujemy za rejestrację!

Dziękujemy za rejestrację! Wkrótce się skontaktujemy.

Ups! Coś poszło nie tak.

Podczas wysyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Dziękujemy za aplikację!

P.P.H.U. "TRAKTOMIX" Wojciech Siepak

featured-content-map

ul. Sosnowa 1, Kąkolewo, 64-113 Osieczna, woj. wielkopolskie, Polska

Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:30 - 15:30
Wtorek
07:30 - 15:30
Środa
07:30 - 15:30
Czwartek
07:30 - 15:30
Piątek
07:30 - 15:30
Istnieje możliwość umówienia się na sobotę, w celu zakupu traktora lub osprzętu.

O nas

P.P.H.U. "TRAKTOMIX" Wojciech Siepak jest autoryzowanym dilerem marki Kubota. Naszą markę wyróżniają przemyślane technologie oraz usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie od marki Kubota. Dowiedz się więcej

Gwarancja partnerska Kubota Care

W ramach oferty Kubota Care proponujemy wydłużenie opieki gwarancyjnej nad maszyną Kubota maksymalnie do 5 lat. Dowiedz się więcej
Adres
Godziny otwarcia